2013 kıvırcık saç modelleri ve kesimleri

2013 yılında arkası kısa önlere doğru uzun saçlar, kıvırcık saç modellerinde de uygulanmaya başladı. Bu saç modeli kıvırcık saçlarda daha genç ve modern bir görünüm sağlamakta, saç kullanımı da kolay olmaktadır. Diğer bir kısa kıvırcık saç modeli ise; saçı yandan ayırarak bir yanı erkek saçı kadar kısa, diğer yanı ise kulak altı hizasında olan saç modelleridir. Bu saç modeli kişiyi biraz daha özgür, sıradışı bir görünüme kavuşturacaktır.
Eğer kıvırcık saçlarınızı uzun kullanmak istiyorsanız, katlı modeller sizin daha modern bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Eğer saçlarınız kalın telli ve çok ise çok fazla kat saçlarınızın gereğinden fazla kabarmasına neden olacaktır. Saçlarınız hafif dalgalı ya da kıvırcık ama seyrek ise katlı kesim saçlarınızın daha çok görünmesini sağlayacaktır.

Aranılan Terimler


Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıdaki Konular da İlginizi Çekebilir:

Bir Cevap Yazın

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>